Akcesoria i ładowarki do samochodów elektrycznych
Posiadasz samochód elektryczny lub hybrydę plug-in lub planujesz zakup? Chcesz zainstalować komercyjne ładowarki lub zapewnić gościom i pracownikom Twojej firmy możliwość ładowania swoich telefonów? W naszym sklepie naszej firmy znajdziesz wszystko, co potrzebujesz, aby ładować pojazdy elektryczne.

Wraz ze wzrostem popularności pojazdów elektrycznych rośnie również zapotrzebowanie na infrastrukturę do ładowania tych pojazdów. Jako sklep dostarczamy nowoczesne ładowarki do pojazdów z silnikami elektrycznymi, wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku pojazdów elektrycznych, który wciąż się rozwija w Polsce. Pokazujemy również, że są tanie i łatwe w montażu, co przyczynia się do wzrostu infrastruktury. A im szybciej się rozwinie, tym czystsze i bardziej przyjazne dla środowiska będzie nasze otoczenie.

Ponadto oferujemy profesjonalne usługi montażowe i serwisowe, a także akcesoria kompatybilne z prezentowanymi modelami ładowarek. Nasze specjalisty mają szeroką wiedzę w zakresie stacji ładowania do aut elektrycznych. Korzystając z ich pomocy, możesz mieć pewność, że wybrane przez Ciebie urządzenie jest odpowiednio dopasowane do Twojej instalacji i samochodu, a także zainstalowane w zgodzie z obowiązującymi wymogami bezpieczeństwa. Dodatkowo oferujemy serwis door-to-door i 100-dniowe prawo zwrotu, aby zapewnić, że nasi klienci są zadowoleni.

Wskaźnik dostępności ładowarek do pojazdów elektrycznych
W naszym sklepie łatwo znajdziesz odpowiednią ładowarkę do swojego samochodu dzięki bogatemu asortymentowi naszego sklepu. Oferujemy stacje ładowania przeznaczone do użytku komercyjnego i publicznego, a także wiszące i stojące urządzenia do użytku domowego. Możesz wybrać spośród produktów wiodących producentów europejskich i polskich, dedykowanych pojazdom, takich jak Audi, Nissan, Toyota i Tesla. Ponieważ oferowane przez nas produkty zostały przetestowane, możemy zapewnić, że są one wysokiej jakości i niezawodne.

Zróżnicowane wymagania właścicieli samochodów elektrycznych skłoniły nas do stworzenia wszechstronnej oferty urządzeń, które zaspokoją potrzeby każdego klienta, niezależnie od posiadanego pojazdu. Nasze konkurencyjne ceny obejmują różnorodne ładowarki pod względem mocy, w tym punkty wolnego ładowania, ładowarki średnio szybkie i urządzenia do szybkiego ładowania samochodów.

W naszej firmie zapewniamy stacje ładowania dedykowane pojazdom różnych marek o mocy m.in.:

  • 3,7 kW,
  • 7,4 kW,
  • 11 kW,
  • 22 kW,
  • 43 kW
  • 50kW i więcej (stacje szybkiego ładowania DC)

Nie wiesz, jaką ładowarkę wybrać do swojego samochodu? Dla naszych ekspertów samochody elektryczne i hybrydowe nie są niczym nowym. Wykorzystaj ich wiedzę i doświadczenie, aby wybrać najlepszą stację ładowania samochodu. Ponadto nasi eksperci podpowiedzą Ci, jak prawidłowo obsługiwać ładowarkę, aby utrzymać kondycję baterii i zadbać o jej bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *